ورزشی

برزخ آسیا

جام ملت‌های آسیا از ۱۵ دی‌آغاز شد و تیم‌ها تاکنون دو بازی را انجام داده‌اند. در این دو بازی چهره مدعی‌ها و تیم‌های نا امید بیش از پیش نمایان شد اما جدال بر سر صدرنشینی که فرصت رویارویی با تیم‌های ضعیف‌تر را به تیم‌ها می‌دهد و همچنین شانس صعود تیم سوم گروه‌ها هیجان را در بازی‌ها به اوج رسانده و همه حساسیت‌ها به دور سوم بازی‌ها کشیده شده است. به خصوص اینکه تیم‌های اول و دوم سیدبندی همگی در این دور به مصاف هم می‌روند. در این دور به جز اردن تمام تیم‌ها بر سر صعود یا تنظیم جایگاه‌شان در جدول حذفی می‌جنگند. تا کنون ۱۰ تیم صعودشان را به دور حذفی قطعی کرده و ۶ تیم دیگر در پایان مرحله گروهی به این جمع اضافه خواهند شد. با توجه به اینکه روز گذشته تکلیف تیم های صعود کننده از گروه A مشخص شد، در این گزارش به شانس سایر تیم ها برای صعود می پردازیم….
ادامهٔ مطلب

زنان تیم ملی فوتبال برای اولین بار در ورزشگاه آزادی بازی می‌کنند

دیدار دوستانه تیم ملی فوتبال زنان ایران و روسیه قرار است در ورزشگاه آزادی برگزار ‌شود. این اولین بار پس از انقلاب ۱۳۵۷ و قدرت گرفتن جمهوری اسلامی است که تیم ملی فوتبال زنان ایران در ورزشگاه آزادی بازی می‌کند. ..

ادامهٔ مطلب

اصرار بر خصوصی‌سازی پرسپولیس و استقلال تا پایان سال داریم

محمدرضا داورزنی، معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای وزارت ورزش و جوانان که میهمان برنامه «ورزشگاه» بود، درباره اجرای قانون منع به‌کارگیری بازنشستگان اظهار داشت: به دلیل ابلاغ این قانون مجبور بودیم که در ۹ فدراسیون جابه‌جایی داشته باشیم. خوشبختانه با همکاری روسای فدراسیون‌ها، فرآیند معرفی سرپرست و برگزاری انتخابات را آغاز کردیم….
ادامهٔ مطلب

اولین گلزن تیم ملی ایران در جام جهانی درگذشت

به گزارش “ورزش سه”، ایرج دانایی فرد مهاجم سرشناس فوتبال ایران و باشگاه استقلال به عنوان اولین گلزن تیم ملی درتاریخ رقابت های جام جهانی بعد از چند هفته مبارزه با بیماری کبد در حالی که برای انجام پیوند در بیمارستان شیراز به سر می برد یک روز بعد از به کما رفتن، درگذشت.
ادامهٔ مطلب